Три години потопени в магията,която ни направиха Чародейките!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Три години потопени в магията,която ни направиха Чародейките!

Потопете се в магията!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Относно логото

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




Относно логото Empty
ПисанеЗаглавие: Относно логото   Относно логото Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 5:31 pm

АБЕ ЕЙЙЙ
МНОГО СТЕ ЗЛЕ ОБАЧЕ
ЗАЩО КОГАТО ОНАА СЪС СКЛЕЗОРАТА Е ЗАБРАВИЛА ДА СЛОЖИ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА АТИ ЗА ЛОГО ЩО, МАЙНАТА СИ, НЕ НАПРАВИ НОВО ГЛАСУВАНЕ!? ТО ТВА ШИБАНОТО ВРЕМЕ ДЕТО СТЕ ГО ОСТАВИЛИ ЗА ГЛАСУВАНЕ НИЩО НЕ СТАВА ОТ НЕГО. ТВА Е ЕДИНСТВЕНОТО ХУБАВО ЛОГО, ДРУГИТЕ СЯКАШ СА ПРАВЕНИ С ПРЪСТИТЕ НА ЛЕВИЯ ВИ КРАК БЕ! ЛИЧИ ВИ, ЧЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАТЕ! НАУЧЕТЕ СЕ ДА БЪДЕТЕ ЧЕСТНИ КЪМ ВСИЧКИ!!!
И ХИЧ НЕ МИ ПУКА ДАЛИ ЩЕ МЕ БАННЕТЕ ИЛИ НЕ.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Относно логото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно логото   Относно логото Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 6:07 pm

И ХИЧ НЕ МИ ПУКА КВО ЩЕ ПРАВИТЕ ОТ СЕГА НАТАТЪК.
ИЛИ СЛОЖЕТЕ ХУБАВО ЛОГО ИЛИ ШЕ ХАКНА ФОРУМА И САМА ЩЕ ГО СЛОЖА!!!
Върнете се в началото Go down
Цvэти
Admin
Admin
Цvэти


Female
Брой мнения : 17818
Age : 29
Сили : Призоваване Взривяване Очароване
Любимец : Пайпър
Убити демони : 77
Registration date : 04.02.2008

Относно логото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно логото   Относно логото Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 8:13 pm

Първо на първо като най обикновен потребител нямаш никакво право да ми заповядваш какво да правя! На Ати се извиних и ако случано не сте разбрали сори Ати отново .. но въпреки това - това лого се хареса прочети правилата и честно казано и мен не ме интересува какво ще правиш .. и да те банна и да не те все тая много като тебе ми са се отваряли не си първата или последната ако имаш нещо против мене .. пиши ми не е нужно да ми спамиш форума!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Относно логото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно логото   Относно логото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Относно логото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Три години потопени в магията,която ни направиха Чародейките! :: Кошчето-
Идете на: