Три години потопени в магията,която ни направиха Чародейките!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Три години потопени в магията,която ни направиха Чародейките!

Потопете се в магията!
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Powershift
Psycho Admin
Psycho Admin
Powershift


Female
Брой мнения : 11151
Age : 113
Местожителство : USS Enterprise NCC-1701
Сили : Вкаменяване,Телепортиране, Левитация,Телекинеза
Любимец : Фийби
Убити демони : 7378
Registration date : 31.07.2008

Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън   Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 7:50 pm

Престъпни удоволствия

Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън 954-761-184-4g

Автор: Лоръл К. Хамилтън
Обем: 438 стр.
Формат в мм.: 120х165
Издател: ИК "ИнфоДар"
Мека подвързия
Цена: 8 лв.

Анита Блейк може да е малка и млада, но вампирите я наричат Екзекуторката. Анита е некромант и ловец на вампири във време, когато вампирите са защитени със закон - докато не станат твърде непослушни. Сега някой избива невинни вампири и Анита се съгласява да помогне да открият кой и защо.

“Остра като кол и блестяща като сребърен куршум, героинята на Лоръл К. Хамилтън ви всмуква в своя изумителен свят като целувка на вампир.” - ДЖ.Д.РОБ
Никой не познава тъмните копнежи на душата по-добре от авторът на бестселъри на "Ню Йорк Таймс" Лоръл К. Хамилтън. В "Престъпни удоволствия" тя ни представя ловеца на вампири Анита Блейк.
Анита е малка, загадъчна и опасна, но когато най-могъщият вампир в града се обръща към нея за помощ, тя се сблъсква с най-големия си страх - мъж, способен да възпламени в нея глад, сравним със собствения му глад...

”Защо ли се изненадвах, че съм жива?…”

"Отдясно на врата си носех същинския белег, истински следи от зъби. Малки, измамни следи от кучешки зъби. Николаос ме беше... заразила. Обзалагам се, сметнала е, че ще ми изкара ангелите от страх. И беше съвършено права. Но аз прекарвах повечето от времето си, като се изправях срещу неща, от които се боя - и като ги побеждавах. Един вампир-повелител на хиляда години беше доста голяма хапка, но ние, момичетата, трябва да си имаме цели..."


* * *


Усмихнатият труп

Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън 640640z

Автор: Лоръл К. Хамилтън
Обем: 536 стр.
Формат в мм.: 120х165
Издател: ИК "ИнфоДар"
Мека подвързия
Цена: 10 лв.

Втори роман за Анита Блейк, ловецът на вампири
“Истинско обсебване” – Джейн Ан Кренц

Авторът на бестселъри на "Ню Йорк Таймс" Лоръл К. Хамилтън въвежда читателите в опасния живот на Анита Блейк, съживител и ловец на вампири - толкова добра във вдигането на мъртъвци, колкото и в екзекутирането на немъртви. Сега, едно създание,отдавна преминало в гроба, връхлита Сейнт Луис като кървава вълна. На Анита и предстои да научи, че някои тайни е по-добре да останат погребани - а някои хора са по-добри мъртви...

Те се държаха с мен, сякаш съм някаква много опасна личност.
Вдигни някой и друг мъртвец, убий един-два вампира и хората започват да те смятат за едно от чудовищата. Понякога боли. Но сега... сега криеше определени възможности. "Наистина ли смятате, че съм дошла невъоръжена?" - попитах. Прозвуча съвсем мирно и кротко. "Бихте ли заложили живота си?"

“Действието никога не спира!” - The New York Review of Science Fiction

”Чудовищно забавна!” - Publishers Weekly




* * *


Циркът на прокълнатите

Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън 640850z

цена: 10.00 лв.
формат: 16.5/11.5
корица: меки
тегло: 282 гр.
издател: ИнфоДар

"Романтични трепети, еротични тръпки и най-сексапилният вампир в жанра."
Джейн Ан Кренц


"Остра като кол и блестяща като сребърен куршум, героинята на Лорън К. Хамилтън ви всмуква в своя изумителен свят като целувка на вампир."
Дж. Д. Роб

В своите романи Лоръл Хамилтън ни представя Анита Блейк, ловец на вампири в свят на свръхестествени удоволствия. И болка. Когато един могъщ, хилядолетен вампир връхлита Сейнт Луис, между немъртвите се разразява битка, от чийто изход зависи душата на града и живота на Анита...


* * *


Кафето на лунатиците

Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън 978-954-761-286-0g

Автор: Лоръл К. Хамилтън
Обем: 600 стр.
Формат в мм.: 120х165
Издател: ИК "ИнфоДар"
Мека подвързия
Цена: 12 лв.


С Анита Блейк получавате двама експерти по свръхестественото в едно – съживител и убиец на вампири. Тя е една от добрите в свят, пълен с лоши създания. Свят, който оживява в бестселъровите романи на Лоръл К. Хамилтън. Сега Анита е влюбена във водача на местната глутница върколаци. Тя вече е преживяла повече от всеки друг, но този път любовта може да причини смъртта й.
"Твърде много ли беше да искам някой, който е човек? По дяволите, познавах доста жени на моята възраст, които въобще не можеха да си уредят среща. И аз бях от тях преди Ричард. Добре де, Жан-Клод би ме извел, но аз го отбягвах. Не можех да си представя да излизам с него, сякаш е обикновен човек. Можех да си представя, че правим секс, но не и че излизаме..."



* * *

Кървави кости

Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън 642424z

Автор: Лоръл К. Хамилтън
Издателство: Инфо ДАР
Размери: 12.00x16.50
Брой страници: 590
Корица: Мекa
Цена: 13 лв

Книга 5 от поредицата Анита Блейк ловецът на вампири
Ловецът на вампири Анита Блейк е изцяло посветена на работата си, но този ден е по-тежък от обикновено. Тя получава две задачи, които ще накарат дори закалената в борбата с вампирите Екзекуторка да се съмнява в способностите си: вдигането на цяло гробище двестагодишни трупове и разгадаването на убийството на трима тийнейджъри от Мисури, извършено по невиждан до момента начин... ... щом се съмнеше, някои от нас щяха да са живи, а някои не. Естествено, може би ставаше дума само за един наскоро умрял вампир, с който трябва да се справим. Ако беше така, можеше всички да посрещнем изгрева. Но не бях живяла толкова дълго само като се надявах на най-доброто. Да предполагаш, че ще се случи най-лошото беше по-безопасно. И обикновено по-вярно.
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
Цvэти
Admin
Admin
Цvэти


Female
Брой мнения : 17818
Age : 29
Сили : Призоваване Взривяване Очароване
Любимец : Пайпър
Убити демони : 77
Registration date : 04.02.2008

Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън   Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 10:10 pm

Е скъпа мерси .. понамекнах ти за тази нова моя мания! Няма да съжалявате ако прочетете книгите от поредицата! В момнета съм на 5 " Кървави кости" .. но повярвайте ми поредицата не е за хора със слаби сърца .. Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън 35809 Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън 462486
Върнете се в началото Go down
 
Анита Блейк, ловецът на вампири - Л.К. Хамилтън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Три години потопени в магията,която ни направиха Чародейките! :: Хоби и Развлечение :: Книги-
Идете на: